Ixys Semiconductor IXFH26N60P Power Mosfet N Channel 600 V 26 A 0.27 ohm TO-247 Through Hole
HomeStore
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXFH26N60P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand IXYS SEMICONDUCTOR
Part Number IXFH26N60P
Quantity Each
Part Number IXFH26N60P
Ixys Semiconductor IXFH26N60P Power Mosfet N Channel 600 V 26 A 0.27 ohm TO-247 Through Hole | Tanotis