ITT CANNON MDM-25SH003B Micro D Cable Assembly, Micro-D Receptacle to Free End, 25 Ways, 18 ", 457.2 mm, Multi-coloured
Product details
Other details
| Brand | ITT CANNON |
| Part Number | MDM-25SH003B |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |