HUBER+SUHNER SF550E/11PC24/11PC24/36IN SF550E/11PC24/11PC24/36IN RF / Coaxial Cable Assembly 2.4mm Plug to Sucoflex 550E 50 ohm 36 " 914 mm New
Product details
| Connector to Connector | 2.4mm Plug to 2.4mm Plug |
| Coaxial Cable Type | SUCOFLEX 550E |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 36" |
| Cable Length - Metric | 914mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HUBER+SUHNER |
| Part Number | SF550E/11PC24/11PC24/36IN |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Impedance | 50ohm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HUBER+SUHNER |
| Quantity | Each |
| Impedance | 50ohm |