HUBER+SUHNER SF104/11SMA/11SMA/500MM SF104/11SMA/11SMA/500MM RF / Coaxial Cable Assembly SMA Plug to Sucoflex 104 50 ohm 19.7 " 500 mm Blue
HomeStore
This is a SF104/11SMA/11SMA/500MM RF / Coaxial Cable Assembly , SMA Plug to SMA Plug, SUCOFLEX 104, 50 ohm, 19.7 ", 500 mm, Blue product from HUBER+SUHNER with the model number SF104/11SMA/11SMA/500MM
Product details
Connector to Connector SMA Plug to SMA Plug
Coaxial Cable Type SUCOFLEX 104
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 19.7"
Cable Length - Metric 500mm
Jacket Colour Blue
Product Range -
Other details
Brand HUBER+SUHNER
Part Number SF104/11SMA/11SMA/500MM
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 19.7"
Cable Length - Metric 500mm
Jacket Colour Blue
Product Range -
Other details
Brand HUBER+SUHNER
Description
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 19.7"
Cable Length - Metric 500mm