HIROSE / HRS HRMP-ML51LP-DTR178-350RS CBL ASSY, SMA PLUG-R/A ML51 PLUG, 13.8"
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
SMA Plug to 90° ML51 Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
350mm
Product Range
HRM Series
Coaxial Cable Type
Cable Length - Imperial
13.8"
Jacket Colour
Brown
SVHC
To Be Advised
Other details
Brand HIROSE / HRS
Part Number HRMP-ML51LP-DTR178-350RS
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
SMA Plug to 90° ML51 Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
350mm
Product Range
HRM Series
Coaxial Cable Type
Cable Length - Imperial
13.8"
Jacket Colour
Brown
SVHC
To Be Advised
Other details
Brand HIROSE / HRS
50ohm
350mm
13.8"
HIROSE / HRS HRMP-ML51LP-DTR178-350RS CBL ASSY, SMA PLUG-R/A ML51 PLUG, 13.8" | Tanotis