
Heckler Zoom Room Console for iPad mini 6th Gen (Black Gray)
Heckler H655BG Overview
Heckler H655BG Specs
| Compatible Models | Apple iPad mini 6 |
| Extension Range | None |
| Rotation Adjustment | None |
| Tilt Adjustment | None |
| Swivel Adjustment | None |
| Orientation | Landscape |
| Material of Construction | Steel |
| Dimensions | 10 x 4 x 1.1" / 254 x 102 x 27 mm |
| Weight | 3.5 lb / 1.6 kg |
Heckler H655BG Reviews
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.
Heckler Zoom Room Console for iPad mini 6th Gen (Black Gray)
Heckler H655BG Overview
Heckler H655BG Specs
| Compatible Models | Apple iPad mini 6 |
| Extension Range | None |
| Rotation Adjustment | None |
| Tilt Adjustment | None |
| Swivel Adjustment | None |
| Orientation | Landscape |
| Material of Construction | Steel |
| Dimensions | 10 x 4 x 1.1" / 254 x 102 x 27 mm |
| Weight | 3.5 lb / 1.6 kg |
Heckler H655BG Reviews
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Heckler H655BG Overview
Heckler H655BG Specs
| Compatible Models | Apple iPad mini 6 |
| Extension Range | None |
| Rotation Adjustment | None |
| Tilt Adjustment | None |
| Swivel Adjustment | None |
| Orientation | Landscape |
| Material of Construction | Steel |
| Dimensions | 10 x 4 x 1.1" / 254 x 102 x 27 mm |
| Weight | 3.5 lb / 1.6 kg |
Heckler H655BG Reviews
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them.





















