Harwin M55-8002042-0150A M55-8002042-0150A Ribbon Cable IDC Receptacle to 20 Ways 5.9 " 150 mm 1.27
Other details
| Brand | HARWIN |
| Part Number | M55-8002042-0150A |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |