
Harting 19000005070 Blanking Plug Metal M20 25.4 mm
Product details
| Plug Material | Metal |
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M20 |
| External Diameter | 25.4mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HARTING |
| Part Number | 19000005070 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $6.09
-70%$6.09
$1.83Harting 19000005070 Blanking Plug Metal M20 25.4 mm
Product details
| Plug Material | Metal |
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M20 |
| External Diameter | 25.4mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HARTING |
| Part Number | 19000005070 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Plug Material | Metal |
| Thread Size - Imperial | - |
| Thread Size - Metric | M20 |
| External Diameter | 25.4mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HARTING |
| Part Number | 19000005070 |
| Quantity | Each |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.




