
GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1337816-1 RF / Coaxial Cable Assembly, SMB Plug, 50ohm, SMB Plug, 90°, 50ohm, RG174, 50 ohm, 9.84 ", 250 mm
GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1337816-1 RF / Coaxial Cable Assembly, SMB Plug, 50ohm, SMB Plug, 90°, 50ohm, RG174, 50 ohm, 9.84 ", 250 mm
Product details
| Connector Type A | SMB Plug, 50ohm |
| Connector Type B | SMB Plug, 90°, 50ohm |
| Coaxial Cable Type | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.84" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1337816-1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1337816-1 RF / Coaxial Cable Assembly, SMB Plug, 50ohm, SMB Plug, 90°, 50ohm, RG174, 50 ohm, 9.84 ", 250 mm
Product details
| Connector Type A | SMB Plug, 50ohm |
| Connector Type B | SMB Plug, 90°, 50ohm |
| Coaxial Cable Type | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.84" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1337816-1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | SMB Plug, 50ohm |
| Connector Type B | SMB Plug, 90°, 50ohm |
| Coaxial Cable Type | RG174 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.84" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | Black |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1337816-1 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










