GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1-1337469-0 RF / Coaxial Connector, TNC Coaxial, Straight Bulkhead Jack, Solder, 50 ohm, Brass
GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1-1337469-0 RF / Coaxial Connector, TNC Coaxial, Straight Bulkhead Jack, Solder, 50 ohm, Brass
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver Plated Contacts |
| Connector Type | TNC Coaxial |
| Coaxial Termination | Solder |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Connector Body Style | Straight Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Types | - |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 11GHz |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1-1337469-0 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| 3D Product Image EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $11.25
-70%$11.25
$3.38GREENPAR - TE CONNECTIVITY 1-1337469-0 RF / Coaxial Connector, TNC Coaxial, Straight Bulkhead Jack, Solder, 50 ohm, Brass
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver Plated Contacts |
| Connector Type | TNC Coaxial |
| Coaxial Termination | Solder |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Connector Body Style | Straight Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Types | - |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 11GHz |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1-1337469-0 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| 3D Product Image EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Silver Plated Contacts |
| Connector Type | TNC Coaxial |
| Coaxial Termination | Solder |
| Connector Mounting | Panel Mount |
| Connector Body Style | Straight Bulkhead Jack |
| Coaxial Cable Types | - |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
| Frequency Max | 11GHz |
Other details
| Brand | GREENPAR - TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 1-1337469-0 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| 3D Product Image EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











