
GIC Z2221N0G2FT00 Panel Mount Timer 85 V 265 1 s 9999999 h 22 mm 44.8
Product details
| Supply Voltage Min | 85V |
| Supply Voltage Max | 265V |
| Time Min | 1s |
| Time Max | 9999999h |
| Panel Cutout Height | 22mm |
| Panel Cutout Width | 44.8mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GIC |
| Part Number | Z2221N0G2FT00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
GIC Z2221N0G2FT00 Panel Mount Timer 85 V 265 1 s 9999999 h 22 mm 44.8
Product details
| Supply Voltage Min | 85V |
| Supply Voltage Max | 265V |
| Time Min | 1s |
| Time Max | 9999999h |
| Panel Cutout Height | 22mm |
| Panel Cutout Width | 44.8mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GIC |
| Part Number | Z2221N0G2FT00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Supply Voltage Min | 85V |
| Supply Voltage Max | 265V |
| Time Min | 1s |
| Time Max | 9999999h |
| Panel Cutout Height | 22mm |
| Panel Cutout Width | 44.8mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | GIC |
| Part Number | Z2221N0G2FT00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.











