Fulleon AS/M/S/115/230/R Sounder Midi Multiple Tones 110dB 230VAC 120mA IP66 132mm Ext. Depth
HomeStore
This is a AS/M/S/115/230/R Sounder , Midi, Multiple Tones, 110dB, 230VAC, 120mA, IP66, 132mm Ext. Depth product from FULLEON with the model number AS/M/S/115/230/R
Product details
Supply Voltage V AC 230VAC
Supply Voltage V DC -
Tones Multiple Tones
Sound Level SPL 110dB
IP / NEMA Rating IP66
Product Range Asserta MIDI Series
Resonant Frequency -
Current Consumption 120mA
External Depth 132mm
Operating Temperature Min -20°C
Operating Temperature Max 70°C
Other details
Brand FULLEON
Part Number AS/M/S/115/230/R
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Supply Voltage V AC 230VAC
Supply Voltage V DC -
Tones Multiple Tones
Sound Level SPL 110dB
IP / NEMA Rating IP66
Resonant Frequency -
Current Consumption 120mA
External Depth 132mm
Operating Temperature Max 70°C
Other details
Brand FULLEON
Part Number AS/M/S/115/230/R
Description
Supply Voltage V AC 230VAC
Current Consumption 120mA
External Depth 132mm
Operating Temperature Max 70°C
Part Number AS/M/S/115/230/R
Fulleon AS/M/S/115/230/R Sounder Midi Multiple Tones 110dB 230VAC 120mA IP66 132mm Ext. Depth | Tanotis