Epcos B82722A2501N001 B82722A2501N001 Power Line Choke 27 mH 0.5 A 1.2 ohm 250 VAC New
HomeStore
This is a B82722A2501N001 Power Line Choke , 27 mH, 0.5 A, 1.2 ohm, 250 VAC New product from EPCOS with the model number B82722A2501N001
Other details
Brand EPCOS
Part Number B82722A2501N001
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand EPCOS
Part Number B82722A2501N001
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number B82722A2501N001
Epcos B82722A2501N001 B82722A2501N001 Power Line Choke 27 mH 0.5 A 1.2 ohm 250 VAC New | Tanotis