DBK HP03-1/09-240 HEATER, PTC F-PLATE, 25W
HomeStore
This is a HEATER, PTC F-PLATE, 25W product from DBK with the model number HP03-1/09-240
Product details
External Width 35mm
Power Rating 25W
Supply Voltage 240V
Product Range -
Depth 8.5mm
External Height 60mm
Other details
Brand DBK
Part Number HP03-1/09-240
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
External Width 35mm
Power Rating 25W
Supply Voltage 240V
Product Range -
Depth 8.5mm
External Height 60mm
Other details
Brand DBK
Part Number HP03-1/09-240
Description
External Width 35mm
Power Rating 25W
Supply Voltage 240V
Depth 8.5mm
External Height 60mm
Part Number HP03-1/09-240
DBK HP03-1/09-240 HEATER, PTC F-PLATE, 25W | Tanotis