CK TOOLS T49144-025 2.5mm x 75mm Slotted Parallel Dextro VDE Screwdriver
Product details
| Tip Size | 2.5mm |
| Overall Length | 170mm |
| Blade Length | 75mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | CK TOOLS |
| Part Number | T49144-025 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Tip Size | 2.5mm |
| Overall Length | 170mm |
| Blade Length | 75mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | CK TOOLS |
| Part Number | T49144-025 |
| Quantity | Each |
| Tip Size | 2.5mm |
| Overall Length | 170mm |
| Blade Length | 75mm |