Carlo Gavazzi RGC1S60D25GKEP RGC1S60D25GKEP Solid State Contactor 25 A 600 VAC 32 VDC Zero Crossing DIN Rail Screw
HomeStore
This is a RGC1S60D25GKEP Solid State Contactor , 25 A, 600 VAC, 32 VDC, Zero Crossing, DIN Rail, Screw product from CARLO GAVAZZI with the model number RGC1S60D25GKEP
Other details
Brand CARLO GAVAZZI
Part Number RGC1S60D25GKEP
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand CARLO GAVAZZI
Part Number RGC1S60D25GKEP
Description
Part Number RGC1S60D25GKEP
Carlo Gavazzi RGC1S60D25GKEP RGC1S60D25GKEP Solid State Contactor 25 A 600 VAC 32 VDC Zero Crossing DIN Rail Screw | Tanotis