CAMDENBOSS CIM/25W-DMFS 25+25 Way D Sub Plug & Socket to Screw Terminals
HomeStore
Product details
Convert To Screw Terminal Block
Rated Current 100mA
Product Range -
Convert From D Sub 25 Position Plug & D Sub 25 Position Receptacle
Rated Voltage 50V
Other details
Brand CAMDENBOSS
Part Number CIM/25W-DMFS
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Rated Current 100mA
Product Range -
Rated Voltage 50V
Other details
Brand CAMDENBOSS
Part Number CIM/25W-DMFS
Rated Current 100mA
Rated Voltage 50V
Part Number CIM/25W-DMFS
CAMDENBOSS CIM/25W-DMFS 25+25 Way D Sub Plug & Socket to Screw Terminals | Tanotis