BOURNS SRR1208-471KL Power Inductor (SMD), 470 µH, 700 mA, Shielded, 950 mA, SRR1208 Series
Product details
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | SRR1208-471KL |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |