Bourns SRF7035A-301Y Common Mode Filter SRF7035A Series 4uH 5A 300ohm Surface Mount 7mm x 6mm 3.5mm AEC-Q200
HomeStore
This is a SRF7035A-301Y Common Mode Filter , SRF7035A Series, 4uH, 5A, 300ohm, Surface Mount, 7mm x 6mm x 3.5mm, AEC-Q200 product from BOURNS with the model number SRF7035A-301Y
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRF7035A-301Y
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Certificate of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRF7035A-301Y
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRF7035A-301Y
Bourns SRF7035A-301Y Common Mode Filter SRF7035A Series 4uH 5A 300ohm Surface Mount 7mm x 6mm 3.5mm AEC-Q200 | Tanotis