BOURNS RSW-100-50 Current Shunt, 0.5 mohm, 50 mV O/P, 100 A, 0.25 %, -40 °C, 70 °C, Riedon RSW Series
Product details
Other details
| Brand | BOURNS |
| Part Number | RSW-100-50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |