Amphenol RF 095FPZFJZSH-012 / Coaxial Cable Assembly Fakra Plug to Jack RG174 50 ohm 12 " 305 mm Black
HomeStore
This is a 095FPZFJZSH-012 RF / Coaxial Cable Assembly , FAKRA Plug to FAKRA Jack, RG174, 50 ohm, 12 ", 305 mm, Black product from AMPHENOL RF with the model number 095FPZFJZSH-012
Other details
Brand AMPHENOL RF
Part Number 095FPZFJZSH-012
Quantity Each
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand AMPHENOL RF
Part Number 095FPZFJZSH-012
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 095FPZFJZSH-012
Amphenol RF 095FPZFJZSH-012 / Coaxial Cable Assembly Fakra Plug to Jack RG174 50 ohm 12 " 305 mm Black | Tanotis