Amphenol Advanced Sensors NPI-19M-100A2 Pressure Sensor 100 psi I2C Digital Absolute 3.3 VDC M12 x 1.5 3 mA
HomeStore
This is a NPI-19M-100A2 Pressure Sensor , 100 psi, I2C Digital, Absolute, 3.3 VDC, M12 x 1.5, 3 mA product from AMPHENOL ADVANCED SENSORS with the model number NPI-19M-100A2
Other details
Brand AMPHENOL ADVANCED SENSORS
Part Number NPI-19M-100A2
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Part Number NPI-19M-100A2
Description
Part Number NPI-19M-100A2
Amphenol Advanced Sensors NPI-19M-100A2 Pressure Sensor 100 psi I2C Digital Absolute 3.3 VDC M12 x 1.5 3 mA | Tanotis