ABB OT160EV12P Load Break 160 A 415 V 3 Pole OT Series New
HomeStore
This is a OT160EV12P Load Break , 160 A, 415 V, 3 Pole, OT Series New product from ABB with the model number OT160EV12P
Product details
Contact Current AC Max 160A
Contact Voltage AC Max 415V
No. of Poles 3 Pole
Product Range OT Series
Other details
Brand ABB
Part Number OT160EV12P
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Contact Current AC Max 160A
Contact Voltage AC Max 415V
No. of Poles 3 Pole
Product Range OT Series
Other details
Brand ABB
Part Number OT160EV12P
Description
Contact Current AC Max 160A
Contact Voltage AC Max 415V
No. of Poles 3 Pole
Part Number OT160EV12P
ABB OT160EV12P Load Break 160 A 415 V 3 Pole OT Series New | Tanotis