ABB OT100F4C Isolator 4 Pole 415 V 100 A IP20 OT Series New
HomeStore
This is a OT100F4C Isolator , 4 Pole, 415 V, 100 A, IP20, OT Series New product from ABB with the model number OT100F4C
Product details
No. of Poles 4 Pole
Contact Voltage AC Max 415V
Contact Current AC Max 100A
Approvals / Standards -
IP Rating IP20
Product Range OT Series
Other details
Brand ABB
Part Number OT100F4C
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
No. of Poles 4 Pole
Contact Voltage AC Max 415V
Contact Current AC Max 100A
Approvals / Standards -
IP Rating IP20
Product Range OT Series
Other details
Brand ABB
Part Number OT100F4C
Description
No. of Poles 4 Pole
Contact Voltage AC Max 415V
Contact Current AC Max 100A
Part Number OT100F4C
ABB OT100F4C Isolator 4 Pole 415 V 100 A IP20 OT Series New | Tanotis