ABB AF190-30-11-13 Contactor 190 A DIN Rail 1 kV 3PST-NO 3 Pole 55 kW
HomeStore
This is a AF190-30-11-13 Contactor , 190 A, DIN Rail, 1 kV, 3PST-NO, 3 Pole, 55 kW product from ABB with the model number AF190-30-11-13
Other details
Brand ABB
Part Number AF190-30-11-13
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand ABB
Part Number AF190-30-11-13
Description
Part Number AF190-30-11-13
ABB AF190-30-11-13 Contactor 190 A DIN Rail 1 kV 3PST-NO 3 Pole 55 kW | Tanotis